KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

888€

Rzetelna dhe gwarantowana ofrojnë kredytowa.

888887000 Bung Bon, Nong Suea, Province de Pathum Thani, Thaïlande

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

engela

4 weeks më parë

888€

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

4 weeks më parë

✅IPET Lokali me Qira

XK, Galip Badivuku, Vushtrri 42000

Banjo: 2m2: 200

Lokal

Ardian1

7 months më parë

Banjo: 2m2: 200

Lokal

7 months më parë

40,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 67

Banesë

Donalda

1 year më parë

40,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 67

Banesë

1 year më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 160

Apartment

777

2 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 160

Apartment

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

2 years më parë

67,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

67,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

3 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

3 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

4 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

4 years më parë

450€

DE RADA

Kompleksi Qafa, Rruga UÇK,48/9 Kati 3 nr 9, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

ajshehadri

4 years më parë

450€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

4 years më parë

44,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

4 years më parë

44,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

4 years më parë


Translate »