KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

PENTHOUSE ne shitje,Lagja Arberi Prishtine

Arberi, Prishtina
175,000€

Përshkrimi

Shitet Penthouse ne lagj Arberia Prishtine.Me pamje mjaft terheqese nga qyteti ,si dhe nga ana e rruges.
140 m2 banese dhe 80 m2 terrace.
3 dhoma gjumi
3 banjo(njera banjo bashkangjitur ne dhome te fjetjes.)

Sallon,kuzhinë
Korridor,paradhome
Me pamje nga të dy anet nga qyteti dhe nga rruga.

Kontakt
045584613
045584719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 11, 2018 at 8:09 pm

  • Çmimi: 175,000€
  • Sipërfaqja: 220 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

85,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 165

Apartment

777

2 years më parë

85,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 165

Apartment

777

2 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 350

Apartment

777

1 year më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 350

Apartment

777

1 year më parë

1,300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Apartment

777

12 months më parë

1,300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Apartment

777

12 months më parë

37,000€

Apartament ne shitje plazh durres kati 8 2+1 93Mq

Rruga David Selenica, Durazzo, Albania

Dhoma: 2Banjo: 1

Apartment

Eri

3 months më parë

37,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Apartment

Eri

3 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »