KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

PËR Shitje banesa në ULPIANE Prishtinë

Ulpianë, Pristina
165,000€

Përshkrimi

Ofrohet PËR Shitje banesa në ULPIANE Prishtinë
3 Dhoma Gjumi ,2 banjo ,2Ballkon,kati-1

banesa ne Ulpian posedon

1 Sallon
3 Dhoma gjumi me 2 ballkona
2 Banjo
Koridor i gjer 5 me 5
Kati 1 me pamje nga Veri dhe Perendimi
90m² ne Letra
Hapsira Shfrytzuse 115m²
Çmimi 165000 eur.
Kontakto
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Ulpianë, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Ulpianë

Detajet

Përditësuar më August 13, 2020 at 2:05 pm

  • Çmimi: 165,000€
  • Sipërfaqja: 115 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Bed: 1Banjo: 1m2: 59.2

Banesë

777

5 years më parë

470€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59.2

Banesë

777

5 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

Sab

5 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

Sab

5 years më parë

1,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64.4

Banesë

777

5 years më parë

1,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64.4

Banesë

777

5 years më parë

44,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

6 years më parë

44,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »