KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Super banese me super Cmim,ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë
440€

Përshkrimi

Ndertim Deluxe ju ofron banese me cmim special 65 m2 ,objekti eshte ne ndertim e siper dhe perfundon vitin e ardhshem.

Oferte..

440 eur /m2

kjo oferte vlen deri me 21.05.2019

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: rruga Dardania

Detajet

Përditësuar më May 16, 2019 at 11:19 pm

  • Çmimi: 440€
  • Sipërfaqja: 65 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

34,500€

Banesa në shitje lagjja Mat,Prishtinë

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

34,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

2 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

2 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

9 months më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

9 months më parë

250€

Banese me qera në lagj e spitalit

Lagja e Studentëve, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

2 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )