KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

Dardania, Prishtina
91,000€

Përshkrimi

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

Banesa ka 2 dhoma gjumi. Dhoma e pritjes. Ka 2 ballkona dhe 2 banjo. Kati i 3. Nxemje qëndrore 24 or si dhe rrym dhe uj 24 or pa ndalesë. Per qdo informacion shtesë kontaktoni në numrin e telefonit.

Qmimi 91,000 €, sierfaqe 71 m².

Është ndërtim i vjeter 5 katësh.

Banesa ndodhet në nje lagje të qetë për banim familjar. Ka parking të mjaftueshem si dhe lagjja është e ndriquar tëresisht gjate natës. Banesa është në katin e 3 gjithsej banesa është 5 katshe PA LIFT. Posedoj fletën poseduese dhe dokumentacioni është i rregullt.

Per qdo pyetje numri kontaktuestel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 7

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Adresa: Dardania, Prishtina
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më April 24, 2019 at 12:03 pm

  • Çmimi: 91,000€
  • Sipërfaqja: 71 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

3 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

3 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

3 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

3 years më parë

280,000€

Shitet PentHouse ne Lagje te Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

3 years më parë

280,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

3 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »