KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesa ne shitje , te banesat e Standartit

Banesat e Standardit, Prishtina
36,000€

PĂ«rshkrimi

🏢SHITET BANESA, e mobiluar.
Organizimi🔍Dhome 🛌, sallon e kuzhine🍽
Vjen me ballkon dhe ngrohje qendrore. Kati i tretë.
đź“Ťđź—ş Adresa: Banesat e Standartit
💥💥Cmimi me i favorshem per nje banese me 41m2 netto, vetem 36 000€💥
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit 📲 045 584 613 045 584 719

  • Adresa: Banesat e Standardit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 31, 2020 at 10:20 am

  • Çmimi: 36,000€
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: BanesĂ«
  • Statusi: NĂ« shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

110,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

110,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

1,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64.4

Banesë

777

3 years më parë

1,020€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64.4

Banesë

777

3 years më parë

799€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

799€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

280,000€

Shitet PentHouse ne Lagje te Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

4 years më parë

280,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »