KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shes trojet

Novobërdë
1,550€

Përshkrimi

Shes trojet ne Novoberd Zebinc. Rrojet kane sip.4,5 ,6 dhe 7 ari

  • Adresa: Novobërdë
  • Kodi Postar 60100

Detajet

Përditësuar më November 17, 2021 at 9:45 pm

  • Çmimi: 1,550€
  • Sipërfaqja: 500 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Benart
Benart

Enquire about this property

Similar Properties

m2: 500

Tokë

777

1 year më parë

m2: 500

Tokë

777

1 year më parë

12,550€

Shitet toka ne Prishtine

Lagjja 038, Komuna e Prishtinës, Pristina District

m2: 2000

Tokë

777

4 years më parë

12,550€

m2: 2000

Tokë

777

4 years më parë

15,000€

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina

m2: 600

Tokë

777

2 months më parë

15,000€

m2: 600

Tokë

777

2 months më parë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »