KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet me qera banesa ne Prishtine ,Emshir

Kalabria, Prishtinë
220€

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Emshir, kati i pare ka sallon kuzhine dhe 1 dhome gjumi e mobiluar komplet dritaret te siguruara me grila, qmimi 220e vetem per qifte qe punojne dhe afatgjate

Kontakto

045584613 ; 045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Kalabria, Prishtinë
  • Qyteti: PrishtinëPrishtine
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 25, 2018 at 6:12 pm

  • Çmimi: 220€
  • Sipërfaqja: 65 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 65 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

1,200€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

6 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

6 years më parë

75,000€

m2: 107

Banesë

Shpëtim Bici

5 years më parë

75,000€

m2: 107

Banesë

5 years më parë

200€

durree

Golem, Albania

m2: 40

Banesë

777

6 years më parë

200€

m2: 40

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »