KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten banesat ne Fushe Kosove,ndertim i ri

Fushë Kosovë
470€

Përshkrimi

Metrobios shpallë në shitje banesat, ndërtim i ri në Fushë Kosovë, lokacion mjaft i mirë për banim.

Banesa ka me kuadrature te ndryshme.

Me qëndrim ditor,kuzhinë dhe tryezari,3 dhoma gjumi,korridor,banjo,wc,shpajz,2 ballkona.

Ne katin 1-520 eur /m2

Ne katin 4-500 eur /m2

Ne katin 8-470 eur/m2

Objekti ka leje ndërtimi

Noterizohet.

Kontakt

045584613

045584719

Metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 25, 2018 at 4:53 pm

  • Çmimi: 470€
  • Sipërfaqja: 87 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Viti i ndërtimit: 2019
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

690€

Bed: 1Banjo: Qm2: 65.4

Banesë

777

5 years më parë

690€

Bed: 1Banjo: Qm2: 65.4

Banesë

777

5 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

3 years më parë

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »