KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa eksluzive ne shitje Prishtinë, qender.

Pejton, Prishtina
1,250€

Përshkrimi

Kompleksi banesor PREMIUM, ofron komplekse banimi me dizajn mahnitës arkitektonik ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane. Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës

Ju sigurojmë se ky Kompleks, me arkitekturën, dizajnin dhe funksionalitetin   e tij, rregullimin e ambientit përreth, me detajet më të imëta të përgatitura me përpikërinë më të madhe dhe me çmime te arsyeshme, që në start do t’i përmbush kërkesat Tuaja.

Kompleksi banesor PREMIUM, është vetëm një shëtitje e shkurtër ne kembe  larg nga hoteli Grand . Prej ku, me qetësinë dhe ajrin e pastër, nga veranda mund të shijosh shtrirjen e kryeqytetit.

Banesat kanë garazha nëntokësore, për të cilat do të kujdeset administratori si dhe për shkallët e përbashkëta, ashensorin, sistemin e ngrohjes, rezervoaret e ujit, oborrin e përbashkët  si dhe gjeneratorin elektrik. Banesat janë 2 dhomëshe , 3 dhomëshe , 4 dhomeshe si dhe pent-house.

Per ju ;

Banese me 3 dhoma gjumi, 2 banjo,depo,wc,korridor ,ballkon,

Çmimi 1250 eur/muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Pejton, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qyteza Pejton

Detajet

Përditësuar më May 21, 2019 at 4:04 pm

  • Çmimi: 1,250€
  • Sipërfaqja: 136.5 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë

405€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 121.8

Banesë

777

4 years më parë

405€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 121.8

Banesë

777

4 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

3 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

3 years më parë

360€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

4 years më parë

360€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »