KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Apartament ne Durres TST

Durrës, Albania
110,000€

Përshkrimi

Pallat i ri i ndodhur në një zonë të qetë të qytetit të Durrësit. Në këtë objekt ofrohet një Apartament në katin e tetë, me sipërfaqe 148m2 brenda dhe me një verandë 74.6m2. Apartamenti ka 4 dhoma gjumi, një dhomë ndenje, aneks, korridor, dy tualete me ndriçim natyral.Prona ka punime cilësore, me sistem ngrohje, orientim nga lindja dhe perëndimi. Apartamenti ka dokumenta të rregullta. Çmimi 110 000 Euro.

Për më shumë informacion: 069 541 7080

  • Adresa: Durrës, Albania
  • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më February 26, 2018 at 12:05 am

  • Çmimi: 110,000€
  • Sipërfaqja: 148 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 148 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

durres
durres

Enquire about this property

Similar Properties

260€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Apartment

777

6 years më parë

260€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Apartment

777

6 years më parë

m2: 149

Apartment

777

4 years më parë

m2: 149

Apartment

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Apartment

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Apartment

777

4 years më parë

96,000€

Penthouse ne shitje,Mati,Prishtinë

Mati1_B17, B18, B19 & B20, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

5 years më parë

96,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »