KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

shitet prone ne tirane TST

Rruga Allaman Dervishi, Tirana, Albania
34,000€

Përshkrimi

ka nje dhome gjumi, nje banjo, ballkon 27m2, korridor, kati 6 dhe me ashensor. Momentalisht me qeraxhinj te huaj brenda me 150€/muaji.

Pallati ka ashensor dhe eshte ndertim i ri i vitit 2010 dhe ka administrator dhe mirembajtje shume te mire dhe paster.

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar si dhe ka dy ashensore.

Per momentin eshte me qeraxhinj te huaj brenda qe paguajne 150 Euro muaji qera.

Ne rast se e doni pa qeraxhinj duhet nje mauj paralajmerim qe ti levizim nga shtepia qeraxhinjte.

Cmimi eshte oferte vetem 34000 Euro. (Ulur nga 42000 Euro).

Telefononi: +355 68 277 1509.

 

 • Adresa: Rruga Allaman Dervishi, Tirana, Albania
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më February 25, 2018 at 11:37 pm

 • Çmimi: 34,000€
 • Sipërfaqja: 65 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 65 m2
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

tirane
tirane

Enquire about this property

Similar Properties

96,000€

Penthouse ne shitje,Mati,Prishtinë

Mati1_B17, B18, B19 & B20, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

4 years më parë

96,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

4 years më parë

270€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 115

Apartment

777

5 years më parë

270€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 115

Apartment

777

5 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 120

Apartment

777

4 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 120

Apartment

777

4 years më parë

200€

m2: 20

Apartment

admin

4 years më parë

200€

m2: 20

Apartment

4 years më parë


1 Review ( 4 nga 5 )

 • Hello I want to invest in your country. All i want is an honest and reliable person who can be my partner to work with me in good heart and with utmost honesty. Please email me for more details of the investment plans on yevheniypavlo002@gmail.com Best Regards. Yevheniy Pavlo.

Translate »