KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa 3 dhomeshe, 75m2 (ndertim i Pozhegu Brothers) ne Lagjen Mat 1

Muharrem Fejza, Prishtina
60,000€

Përshkrimi

Shitet banesa 3 dhomeshe, 75m2 (ndertim i Pozhegu Brothers) ne Lagjen Mat 1, Prishtine, rruga Ahmet Korenica, me dalje nga rruga Muharrem Fejza dhe Rruga B.
Banesa eshte ne katin e pare, e mobiluar dhe ka kete renditje:

Salloni

Kuzhina (e vecante)

Dy dhoma gjumi

Dy ballkona

Banjo

Garazha

Depo (ne podrum)

Banesa ka ashensor dhe furnizim me uje 24/7.
Cmimi me marreveshje.

045 584 613

045 584 719

0038344760020 viber

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Muharrem fejza

Detajet

Përditësuar më July 30, 2019 at 3:01 pm

  • Çmimi: 60,000€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

5 years më parë

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

5 years më parë

639€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

639€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

790€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë

790€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »