KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

Qendra, Prishtina
65,000€

Përshkrimi

Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

Banesë super-luksoze e mobiluar dhe ne gjendje shumë të mirë me qmim shumë të volitshëm.

Banesa gjendët 50 metra larg nga sheshi Nëna Terezë, është në katin e dytë, ka 82 m², ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, ballkon, kuzhinë dhe sallon.

Qmimi 793 €/m² ose në total 65,000 €.

Ndërtesa është në procesin e legalizimit dhe është 5 katëshe, për 3 katet e para ka leje të ndërtimit, per pjesën tjetër pritët të merrët leja.

Ndërtesa është e ndërtuar nga një firm ndërtuese e cila momentalisht është pronare e kësaj banese dhe e tokës ku është ndërtuar ndëtesa.

Që të mos keni dyshime se mund tju dal ndonjë problem për shkak të procesit të legalizimit, shitja behet me garancë përmes kontratës dhe noterit ose avokatit.

Per qdo pyetje Tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 11

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Në afërsi me: Teatri kombetar

Detajet

Përditësuar më May 10, 2019 at 12:01 pm

  • Çmimi: 65,000€
  • Sipërfaqja: 82 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

530€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

3 years më parë

530€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

3 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

1,375€

Dhoma: 2m2: 89

Banesë

777

10 months më parë

1,375€

Dhoma: 2m2: 89

Banesë

777

10 months më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »