KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa në Prishtinë, Breg i diellit ,te posta e vogël.

Bregu i Diellit, Prishtinë
1€

Përshkrimi

Metrobios shpallë në shitje Banesen në Prishtinë, ndërtim i vjetër, me tulla të kuqe,te posta e vogël Bregu i diellit.

Gjendet në katin e pestë,ndërtasa ka 7 Kate,ashensori është ne funksion,

Ka dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë, banjo,paradhomë,korridor, dhe e vetmja banesë me  qasje në pllato si terracë.

Çmimi sipas marrëveshjes

Kontakt;

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtinë
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 30, 2018 at 3:09 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 6 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

22,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

1 month më parë

22,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

1 month më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 165.5

Banesë

777

3 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 165.5

Banesë

777

3 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

3 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

3 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »