KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten dy Banesa ne Fushe Kosove nr2

Fushë Kosovë, Pristina District
62,305€

Përshkrimi

Metrobios shpall në shitje dy banesa Fushë Kosovë:

Kati 6 dhe 8
124.61 m2
3dhoma gjumi
1 kuzhinë me sallon
1 Wc
1 banjo
1 terracë
Ndërtimi kualitativ me standarde të parapara,
Çmimi 62305 euro secila.

Na kontaktoni: 045 584 613 : 045 584 719
metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Fushë Kosovë, Pristina District
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më January 25, 2018 at 6:55 pm

  • Çmimi: 62,305€
  • Sipërfaqja: 124.61 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 124.61 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Viti i ndërtimit: 2017
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

750€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

2 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

2 years më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

2 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

2 years më parë

250€

Banesa me qera te Santea,me nxemje,Prishtine

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »