KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese e bukur ne shitje, Begu i diellit, Prishtinë

Bregu i Diellit, Prishtina
86,000€

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit,tek banesat e hirta ,

kati 1-re,,me 70 m2 netto ,dhe afer 87 m2 bruto

ka 2 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon,korridorsallon ,tryezari,kuzhine.

Gjindet ne pozicion mjaft atraktiv te shendrrohet ne lokal hotelier,apo ndonje veprimtari tjeter afariste.

Cmimi 86000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më May 16, 2019 at 1:41 pm

  • Çmimi: 86,000€
  • Sipërfaqja: 70 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

350€

Banesë

777

3 years më parë

350€

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »