KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Banesa Vushtrri

Vushtrri, Kosova
1€

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE ‬
Të nderuar klientë, ju njoftojm që shitet banesa në objektin A, rr. Avni Rrustemi (Lagjia e Dr.Faik Bllates). Banesa është në katin e parë, me hapsirë:

• 88.62 m2

• Banesa posedon këtë rënditje:
• 1 Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma të gjumit
• 1 Banjo
• 1 Shpajzë

Banesa është e gatshem për banim

‎?Tel: +377 (0) 44 480 028

 • Adresa: Vushtrri, Kosova
 • Kodi Postar 42000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 24, 2018 at 8:40 pm

 • Çmimi: 1€
 • Sipërfaqja: 88.64 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 07.07.2018
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Ardian
Ardian

Enquire about this property

Similar Properties

660€

Banesë në lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89.3

Banesë

777

5 years më parë

660€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89.3

Banesë

777

5 years më parë

54,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 81

Banesë

777

5 years më parë

54,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 81

Banesë

777

5 years më parë

370€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

5 years më parë

370€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

5 years më parë

84,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

84,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »