KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Banesa Vushtrri

Vushtrri
00

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE ‬
Të nderuar klientë, ju njoftojm që shitet banesa në objektin A, rr. Avni Rrustemi (Lagjia e Dr.Faik Bllates). Banesa është në katin e parë, me hapsirë:

• 88.62 m2

• Banesa posedon këtë rënditje:
• 1 Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma të gjumit
• 1 Banjo
• 1 Shpajzë

Banesa është e gatshem për banim

Jemi Ne
Tradita Zariqi

‎?Tel: +377 (0) 44 480 028

  • Adresa: Vushtrri
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 28, 2018 at 5:43 pm

  • Çmimi: 00
  • Sipërfaqja: 88.62 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 88.62 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

PentHouse
PentHouse

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

485€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

3 years më parë

485€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

3 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 104

Banesë

Sab

6 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 104

Banesë

Sab

6 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

4 years më parë

450€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »