KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banese – Dardani

Dardani, Prishtinë
107,000€

Përshkrimi

Pershkrimi
Para se me hy ne banesë vërehet se eshte gati i vetmi objekt që ka shumë ndriqim natyror ne shkallë. Dera e hyrjes se baneses eshte e blinduar dhe akustike e paguar 1100 euro. Mbrendia ka nje dhome dite 20 m2. Tryeza e ndar 9m2. Kuzhina e ndarë nga dhoma e dites 10 m2. Dy banjo. Dy dhoma te fjetjes me nga 15m2. Koridor shume mire te shfrytezuar. Dy ballkona.80 m2 netto. Kati 4.Dyer dhe dritare kualitative dhe te shtrejta. Dy depo ose bodruma 30m2. Banesa ka parking publik nder me te madhin ne Prishtine. Ka para hyrjes nje park qe eshte vetem i baneses dhe eshte 50ari. Ka afer dy parqe publike. Ka qasje ne te gjitha objektet e nevojshme per 5min si shkollat Dardania , Xhemail Mustafa, Xhevdet Doda, 2min stacioni i autobusve. Supermarketet me te medha perballë rruge.

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Dardani, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më December 27, 2019 at 1:07 pm

  • Çmimi: 107,000€
  • Sipërfaqja: 110 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Garazha: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 60

Banesë

Labi

6 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 60

Banesë

6 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

3 years më parë

450€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

3 years më parë

1,300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49.7

Banesë

Sab

5 years më parë

1,300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49.7

Banesë

Sab

5 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »