KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë e bukur në Fushë Kosovë

Kosovo Polje
66,000€

Përshkrimi

Shitet banesa në Fushë Kosovë, e mobiluar dhe e rregulluar bukur dhe me kualitet,gjendet në lokacion të mirë. Në katin e Parë mbi lokale.

Ka 97 m2,me 2+1 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, banjo +wc,ballkon.

Çmimi 6600 eur

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Kosovo Polje
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 15, 2018 at 10:07 pm

  • Çmimi: 66,000€
  • Sipërfaqja: 97 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

62,305€

Shiten dy Banesa ne Fushe Kosove nr2

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

5 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

5 years më parë

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

29,000€

Banese ne shitje lagja e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 39

Banesë

777

4 years më parë

29,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 39

Banesë

777

4 years më parë

180,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 101

Banesë

777

4 years më parë

180,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 101

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »