KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Oferte…Shitet banesë në Breg të diellit ndërtim I vjetër

Bregu i Diellit, Prishtinë
95,000€

Përshkrimi

Shitet Banesa mjaft bukur e rregulluar në breg të diellit Prishtinë me tulla të kuqe,kati i parë, me afër 100 m2 bruto,dhe me fletë poseduese 80 m2.

2 dhoma gjumi, kuzhina, salloni,balboni,1 Banjo,1 wc,korridor,parahymje.

Çmimi 105000 eur ,tani vetem 95000 euro oferta vlen per 10 dite.nga sot(16.04.2019)

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtinë
  • Qyteti: PrishtinëPrishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më April 16, 2019 at 6:40 pm

  • Çmimi: 95,000€
  • Sipërfaqja: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65.59

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65.59

Banesë

777

3 years më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

2 years më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

2 years më parë

104,800€

Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer eulex.

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

4 years më parë

104,800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

4 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »