KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje te ,Prishtina stars, Emshir

Emshir, Pristina
1€

Përshkrimi

Banese e bukur ne shitje, lagja Emshir te kompleksi banesor ,,Prishtina stars ”

Banesa ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo,shpajz, garazhe.150 m2.

Ne objekt ka pishine,kënd te lojrave,parking jashte, dhe brenda, sigurim me roje ,kamera etj.

  • Adresa: Emshir, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 21, 2020 at 9:43 am

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 150 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

405€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 121.8

Banesë

777

5 years më parë

405€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 121.8

Banesë

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49

Banesë

777

4 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49

Banesë

777

4 years më parë

770€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

6 years më parë

770€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »