KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë ne kurriz,Dardani

Dardania, Prishtina
135,000€

Përshkrimi

Banesa e ka çmimin 135.000 €.ka mbi 120 m2 bruto

Banesa është në tri nivele. Niveli I parë kuzhina me trapezari. Niveli I dytë dhoma e ditës, dhoma e fjetjes, banjo, vendi për rroba dhe terasa. Niveli I tretë dy dhoma të fjetjës dhe banjoja. Neto, me dokumentacion I ka 95 m/2.Gjendet ne katin e pare mbi lokale.

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

 • Adresa: Dardania, Prishtina
 • Qyteti: Prishtinë
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 4, 2018 at 8:27 pm

 • Çmimi: 135,000€
 • Sipërfaqja: 120 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

320€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

320€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

370€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

4 years më parë

370€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

4 years më parë

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

3 years më parë

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

3 years më parë

29,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

29,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »