KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHITET OSE NDERROHET TROLLI NE PRISHTINE

Prishtina
75,000€

Përshkrimi

Shes trollin me siperfaqe prej 500m2 bruto  (455m2 neto).

Ka forme drejtekendeshi,rrugen 6m te gjere te shtruar me zhavorr.Trolli gjindet prapa lagjes Marigona 1 dhe Lagjes 038 nja 300m.

Skaj rruges eshte 16.19m kurse ne gjatesi mbi 28 m.

Eshte prone e imja dhe dokumentet jane ne emrin tim.

Poashtu bej nderrime me banese  ne Prishtine apo Prizren  (siprfaqja e baneses rreth 120 m2 ose dy nga 60-70 m2,mundesisht ne katin e pare).

Me para te gatshme çmimi eshte 75000 e (i negociueshem).

Te interesuarit per ndertime te larta mund te ja u siguroj ne lokacionin e njejte  edhe 20 ari tjera qe dmth diku rreth 25 ari ne total.

Per informata me te hollesishme thirrni ne tel.mob. 383/44/168-074  (viber) dhe

                                                                                          383/49/168-074  (Watsap)

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Koha ditore

Detajet

Përditësuar më January 16, 2019 at 3:43 pm

  • Çmimi: 75,000€
  • Sipërfaqja: 500 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

AGI60
AGI60

Enquire about this property

Similar Properties

2,500€

m2: 6000

Tokë

777

3 years më parë

2,500€

m2: 6000

Tokë

777

3 years më parë

5,900€

Tokë

777

4 years më parë

5,900€

777

4 years më parë

17,500€

m2: 340

Tokë

Sab

6 years më parë

17,500€

m2: 340

Tokë

Sab

6 years më parë

m2: 2500

Tokë

Lorik

6 months më parë

m2: 2500

Tokë

6 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »