KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toka ne shitje tranzit I Prishtinës ,Prugovc

Prugoc
1€

Përshkrimi

Toka gjindet ne Prugovc ,mu ne rrugen tranzit te Prishtines .Ka dalje ne rrugen kryesor me gjeresi rreth 60 m,poashtu ne fund te ares  ne rrugen tjeter me gjeresi rreth 75 m, qe e nderlidh me Mabetex groupin dhe prape ne te dy rruget Prugovc -Prishtine dhe Prugovc -Millosheve.Pozicion mjaft atraktiv per Biznes dhe parashihet te kete zhvillim te shpejt te atij pozicioni.

Ka 80 ari ,dokumentacion te rregullt per perkthim.

Çmimi sipas marreveshjes

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prugoc
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Mabetex

Detajet

Përditësuar më March 24, 2019 at 2:20 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja e tokës: 80 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

8,000€

Tokë

777

3 years më parë

8,000€

777

3 years më parë

m2: 500

Tokë

777

11 months më parë

m2: 500

Tokë

777

11 months më parë

12,550€

Shitet toka ne Prishtine

Lagjja 038, Komuna e Prishtinës, Pristina District

m2: 2000

Tokë

777

4 years më parë

12,550€

m2: 2000

Tokë

777

4 years më parë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »