KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHITET PENTHOUSE në kompleksin KAWA (Hyjnesha)Prishtine

Prishtina
260,000€

Përshkrimi

SHITET PENTHOUSE në kompleksin KAWA (Hyjnesha)në lagjen Mati 1..
Ky kompleks ka ndërtim shumë cilësore dhe modern,gjendet në rrethin që lidhë rrugën “Muharrem Fejza” me rrugën “C” dhe rrugën “A”…
PENTHOUSE ka sipërfaqe:
— 165m2(banim)/
— 223m2(terasa)/
– qëndrim ditor/
– kuzhina/
– tryezaria/
– 5 dhoma të fjetjës/
– 3 banjo/
– terasa/
Cmimi – 260.000euro
045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më July 26, 2019 at 7:38 am

  • Çmimi: 260,000€
  • Sipërfaqja: 488 m2
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 3
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

800€

Dhoma: 3

Banesë

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 3

Banesë

777

4 years më parë

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

99,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 128

Banesë

777

3 years më parë

99,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 128

Banesë

777

3 years më parë

420€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 112

Banesë

Sab

6 years më parë

420€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 112

Banesë

Sab

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »