KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje lagja Arberi(Dragodan),kati 2,mbi Conad, 87 m2

Arberi, Prishtina
1,000€

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Arberia ,Prishtine

Mbi marketin ,,Conad”,lokacion mjaft atraktiv,afer Komunes se re,dhe Ambasades Amerikane.

Kati i 2-te  ,me 87 m2

2 dhoma gjumi,2 banjo me dush,(njera e integruar ne dhome),sallon, kuzhine ,parahymje,depo,ballkon.

Momentalisht eshte e  leshuar me qera …

 

Cmimi  1000 eur /m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: komuna e re

Detajet

Përditësuar më February 28, 2019 at 9:41 pm

  • Çmimi: 1,000€
  • Sipërfaqja: 87 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

60,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

60,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

260,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 488

Banesë

777

1 year më parë

260,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 488

Banesë

777

1 year më parë

97,000€

Shitet banesa ne rr B

Rruga B. Prishtine

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

Labi

3 years më parë

97,000€

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

3 years më parë

48,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë

48,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )