KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtëpia afër ambasadës Amerikane,Arbëri -Prishtinë

Arberi, Pristina
329,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje:.

Shtëpi në Dragodan (Arbria 1) te Ambasada Amerikane

Fletë Posed. :po
Mobilimi :jo
Dhoma gjumi :6
Banjo :5
Madhësia rreth :500m2
Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi :
TIPARET E SHTEPISE
Shtepia gjendet ne Arberi e shtrire ne nje hapsire prej 3.75Ari. Shtepia ka siperfaqe rrerg 500m2 dhe eshte e ndare ne apartmane ku secili kat eshte nje apartman ne vete. Ka kete renditje: tre dhoma dite, tre kuzhina, gjashte dhoma gjumi, pese banjo, shpajz, podrum dhe garazhe, nxemje qendrore me rezervar prej 3.000l 7AC, 2.000l rezervar uji dhe hidrofor.
Te jashtme – dyer automatike per garazhe, dritat e jashtme, izolim termik, etj.
Te brendshme – nxemje qendrore, dyer të brendshme druri, dysheme me parket ne dhoma dhe pllaka keramike ne kuzhina dhe banjo, internet dhe kabllo TV, kabinete druri në kuzhinë, etj.
Tipare të tjera përfshijnë furnizimin 24 orë me ujë, e vendosur ne nje lagje me lokacion të përkryer me afersi disa minuteshe me qendren e qytetit dhe nje qetesi qe garanton pushim ne çdo kohe dite – intimitet të plotë në rrugë, parkingjet prane shtëpisë deri në 3 automjete (duke mos llogaritur garazhen).

Kontakt

0037744760020 viber whatsapp

Mobile-0038344760020

045 584 613   :  045 584 719

metrobios@hotmail.com

Renditja sipas kateve

– Kati Përdhese:
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1 Depo
– Kati i I:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi (1 master bedroom)
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Depo
1. Ballkon
1. Garazhë
– Kati i II-rë:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi (1 master bedroom)
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Ballkon
1. Terasë
Çmimi: 329000 eur.

 

  • Adresa: Arberi, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më July 18, 2021 at 4:25 pm

  • Çmimi: 329,000€
  • Sipërfaqja: 500 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 3.75 m2
  • Dhoma: 6
  • Banjo: 5
  • Garazha: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

350,000€

Dhoma: 6Banjo: 3m2: 480

Shtëpi

777

7 months më parë

350,000€

Dhoma: 6Banjo: 3m2: 480

Shtëpi

777

7 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »