KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtëpi në Sofali Prishtinë

Prishtina
137,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpi në Sofali Prishtinë , 500 m prej ruges kryesore për Gërmi . Ka 100 m2 dhe hapsirë nën kulm si dhe një Objekt në oborr.6 ari truall
Çmimi
137000 eur
Kontakt
0037744760020
0038344760020 viber

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 15, 2018 at 4:06 pm

  • Çmimi: 137,000€
  • Sipërfaqja: 100 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

320,000€

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 390

Shtëpi

777

2 years më parë

320,000€

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 390

Shtëpi

777

2 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

2 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

2 years më parë

200,000€

Shtepi ne lagjen Qendresa Prishtinë

Lagjja Qendresa, Çagllavicë

Shtëpi

777

2 years më parë

200,000€

Shtëpi

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »