KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepia ne shitje ne Prishtine

Velania, Prishtina
370,000€

Përshkrimi

Shtepia ka 4.5ari…350m2…370 000 eur ,por çmimi i negociushem.

Ka tri hymje te vecanta
1.Kati perdhese ka 1 dhome me kuzhine,koridor,banjo
2. Kati i pare ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,korridor,banjo dhe ballkon
3. Kati i dyte ka tri dhoma gjumi,sallon me kuzhine,korridor banjo dhe 2 ballkona .

Na kontaktoni

045 584 613

045 584 718

038344760020 viber

 

  • Adresa: Velania, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Velania

Detajet

Përditësuar më August 12, 2019 at 4:26 pm

  • Çmimi: 370,000€
  • Sipërfaqja: 350 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 450 m2
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

5 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

5 years më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

5 years më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

5 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

4 years më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »