KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtëpia me 30 ari truall ne afersi te Gjilanit

Gjilan
107,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpia me 30 ari truall ne afersi te Gjilanit me infrastrukturë dhe rruge,me disa objekte tjera percjellese.Shtepia posedon , rryme , 2 ujra me ramje te lire , bunar dhe ujesjellsin e fshatit , kanalizimin ,  Internet me Fiber

Rënditja

3 dhoma gjumi jan 4mx4 m, nje osht 4mx3.20 m,paradhomë , salloni me kuzhine , 2 banjo , 1 tualet , lokali 7.40mx4m , terasa para lokalit 6.6mx5.5m , 2 ballkona , bodrumi 4×4 , 2 garazhda

Çmimi 107000 eur

Kontakt

045 584 613   044 760 020

045 584 719  044 888 422

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Gjilan
 • Kodi Postar 60000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 30, 2020 at 4:51 pm

 • Çmimi: 107,000€
 • Sipërfaqja: 200 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 30 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Garazha: 2
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • Plus lokal: Lokal

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

140,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

6 years më parë

140,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

6 years më parë

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

4 years më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

4 years më parë

285,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 220

Shtëpi

777

5 years më parë

285,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 220

Shtëpi

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »