KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHTEPI ME 13 ARI NE BARDHOSH

Pristina
00

Përshkrimi

Shitet shtepia 4 kateshe 450m2 Me 13ari truall Bardhosh. Shtepia eshte e re, e rregulluar dhe mobiluar komplet, ka hapesira te organizuar shume mire, ngrohje qendrore, oborr te rregulluar bukur me kubeza dhe gjelbrim. Poashtu ndaras ka edhe nje shtepi ndihmese tre dhomeshe. Dokumentacioni eshte ne rregull.

METROBIOS nr kontaktues ; 044 760 020 / 045 584 613

  • Adresa: Pristina
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më December 12, 2023 at 1:04 pm

  • Çmimi: 00
  • Sipërfaqja: 450 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 200

Shtëpi

777

5 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 200

Shtëpi

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 260

Shtëpi

777

6 years më parë

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 260

Shtëpi

777

6 years më parë

320,000€

m2: 600

Shtëpi

777

5 years më parë

320,000€

m2: 600

Shtëpi

777

5 years më parë

225,000€

m2: 500

Shtëpi

777

5 years më parë

225,000€

m2: 500

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »