KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtëpia në Mat ,Prishtina

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina
630,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpi në Prishtinë me 13 ari truall, ne rruge kryesore Mat, dhe ne zone ku eshte parapa ndertim I larte.

Çmimi 630000

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Xhamia
  • Shteti: XK

Detajet

Përditësuar më December 27, 2018 at 11:36 pm

  • Çmimi: 630,000€
  • Sipërfaqja: 450 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 13 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

6 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

6 years më parë

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

6 years më parë

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

6 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

6 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

6 years më parë

140,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

6 years më parë

140,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »