KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Kat shtepie me qera ne Prishtine

Prishtina
160€

Përshkrimi

Metrobios shpall me qera kate shtepie

Kate shtepia ka 2 dhoma gjumi 1, sallon me kuzhin, 1 banjo, 1 shpajz dhe 1 ballkon

Çmimi 160 euro

Na kontaktoni

045 584 719

045 584 613
metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtina

Detajet

Përditësuar më July 9, 2019 at 2:44 pm

  • Çmimi: 160€
  • Sipërfaqja: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

165,000€

Dhoma: 6Banjo: 6m2: 300

Shtëpi

777

5 years më parë

165,000€

Dhoma: 6Banjo: 6m2: 300

Shtëpi

777

5 years më parë

158,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 250

Shtëpi

SRE

7 months më parë

158,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 250

Shtëpi

SRE

7 months më parë

770€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 330

Shtëpi

777

6 years më parë

770€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 330

Shtëpi

777

6 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »