KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtepia ne Matiqan ,Prishtine

Matiqan, Prishtinë
323,000€

Përshkrimi

Shitet Shtepia ne lagjen Matiqan : Prishtine , vend ideal per banim .
Ndertimi i Shtepis esht ndertuar me standard kualitet . Shtepiat e dyta nga rruga e Matiqanit
6.1 ari toke . Shtepia me dy hymje para dhe pas ka rruge te lagjes .
680 m2 ka shtepia gjithsej me bodrum
Ekstra sene ( 3 kamina dhe nje terase me kamin grill , akuarium ne vend te murit , gjakuzi , SAUNA HARVIA , sistemin per pelet kualitativ dhe nje oborr me unitje automatike dhe i dekoruar ) shtepia shitet pa mobilje .
CMIMI – 475 euro per m2 ..
Pranojm ndrim banes ose vetura deri 60.000 mije euro tjerat kesh 

kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Matiqan, Prishtinë
  • Në afërsi me: Matiqan

Detajet

Përditësuar më February 12, 2019 at 10:46 pm

  • Çmimi: 323,000€
  • Sipërfaqja: 680 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 6.1 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

110,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

110,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

0000

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 250

Shtëpi

777

3 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 250

Shtëpi

777

3 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

2 years më parë

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »