KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtëpia komode në shitje ,lagjja e re tregu i shtazeve ne Mitrovice

Mitrovica
135,000€

Përshkrimi

Shtëpia komode në shitje ,lagjja e re tregu i shtazeve ne Mitrovice .
Lagje e bukur dhe e njohur tashme .
Shtepia ka 220 m2 ,plus garazhen ,në 3.5 ari truall.
Rënditja:
Kati 1
Dhome te dites me kuzhine, kamini,1 dhome gjumi, 1 banjo
Kati 2
3 dhoma gjumi, 1 banjo.ballkone
dhe veranda.
Eshte me nxemje qendrore dhe shitet teresisht e mobiluar.
Kontakt
044888422 ; 045 584 613 ; 045 584 719
0037744760020 viber ,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Mitrovica
 • Kodi Postar 40000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 8, 2020 at 5:55 pm

 • Çmimi: 135,000€
 • Sipërfaqja: 220 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 3.5 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

505€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Shtëpi

777

6 years më parë

505€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Shtëpi

777

6 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

160€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years më parë

160€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years më parë

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

3 years më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »