KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet toka ne tranzit te Prishtines ,Prugovc

Prugoc
2,850€

Përshkrimi

Metrobios shpall në shitje tokë në Prugoc

 

Toka gjendet në rrugë kryesore, dhe është e përshtatshne për biznes.

Toka ka 40.8 ari

29 m gjërsi në rrugë

Çmimi për ari është 2850 eur

Na kontaktoni: 045 584 613 ; 045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

METROBIOS

 

 

  • Adresa: Prugoc
  • Qyteti: Prishtinë
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Shkolla

Detajet

Përditësuar më March 24, 2019 at 2:21 pm

  • Çmimi: 2,850€
  • Sipërfaqja: 40.8 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 40.8 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,500€

m2: 6000

Tokë

777

3 years më parë

2,500€

m2: 6000

Tokë

777

3 years më parë

12,000€

Tokë

777

5 years më parë

12,000€

777

5 years më parë

5,800€

Tokë

777

4 years më parë

5,800€

777

4 years më parë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »