KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me ne lagjen e spitalit Prishtinë

Lagjja e Spitalit, Prishtina
180€

Përshkrimi

Leshohet me qera shtepia me rreth 150 m2 ,me podrum dhe oborr ne lagjen e spitalit Prishtinë.

Çmimi 180 eur/muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më September 28, 2019 at 11:30 am

  • Çmimi: 180€
  • Sipërfaqja: 150 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 380

Shtëpi

777

4 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 380

Shtëpi

777

4 years më parë

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 500

Shtëpi

777

1 year më parë

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 500

Shtëpi

777

1 year më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

2 years më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

2 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

1 year më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »