KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne shitje Çagllavicë, Prishtinë

Çagllavicë
158,500€

Përshkrimi

Shtepi ne shitje ,lagja e organizuar dhe e urbanizuar ne Çagllavicë.
312m2,4dhoma gjumi,2 banjo,garazhe,3.9 ari truall me rrethoje moderne.
Çmimi 158500 eur.
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Çagllavicë
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Lagja jone

Detajet

Përditësuar më March 12, 2019 at 9:18 pm

 • Çmimi: 158,500€
 • Sipërfaqja: 312 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 390 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

455,000€

Dhoma: 9Banjo: 6m2: 800

Shtëpi

777

6 years më parë

455,000€

Dhoma: 9Banjo: 6m2: 800

Shtëpi

777

6 years më parë

165€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Shtëpi

PRONARI

5 years më parë

165€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Shtëpi

5 years më parë

200,000€

Shtepi ne lagjen Qendresa Prishtinë

Lagjja Qendresa, Çagllavicë

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »