KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me qera ne Prishtine, lagja e profesorave

Prishtinë
700€

Përshkrimi

Leshohet me qera shtepia, e pershtatshme per zyre apo ordinance, shtepia eshte 2 kateshe ,me oborr dhe parking.

Çmimi 700 eur /muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e profesorave

Detajet

Përditësuar më April 19, 2019 at 5:42 pm

  • Çmimi: 700€
  • Sipërfaqja: 200 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

79,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

4 years më parë

79,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

4 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 71

Banesë

777

4 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 71

Banesë

777

4 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

1 year më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

1 year më parë

75,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

4 years më parë

75,900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »