KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje, Prishtine

Lagjja e Spitalit, Pristina
760€

Përshkrimi

Banesa ne shitje,lagjja e spitalit afer rr A dhe Muharrem Fejza.
Gjendet në katin e tete,e perfunduar dhe eshte ne proces te legalizimit.
Renditja,;
85 m2
2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon 2 banjo, korridor.
Çmimi 760 eur/m2
Kontakt
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Pristina
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më December 22, 2021 at 4:58 pm

  • Çmimi: 760€
  • Sipërfaqja: 85 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Banesa ne shitje ne Prishtine

Holger Petersen, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

2 years më parë

420€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 112

Banesë

Sab

5 years më parë

420€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 112

Banesë

Sab

5 years më parë

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

490€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

490€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »