KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me qera prapa Grand store.Prishtine

Çagllavicë
1,000€

Përshkrimi

Shtepia leshohet me qera gjindet ne veterrnik prapa Grand stores
Shtepia ka siperfaqen prej 280m2 + 120m2 podrum
Renditja kati II 3dhoma gjumi 1 banjo nje shpajz i hapur
Renditja kati I 1 dhom 1 banjo 1 sallon me kuzhin te ndar nga salloni
Ka nxemjen me rrym dhe pelet
Garazhda ne menyr elektronike , dy parkinge per vetura brenda ne garazhd , dhe nje brenda oborrit
Dhe ka oborr prej 4 ari

Cmimi 1000 eur/muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Grand store

Detajet

Përditësuar më July 9, 2019 at 1:54 pm

  • Çmimi: 1,000€
  • Sipërfaqja: 400 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

125,000€

m2: 180

Shtëpi

777

3 years më parë

125,000€

m2: 180

Shtëpi

777

3 years më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

6 years më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

6 years më parë

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 500

Shtëpi

777

4 years më parë

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 500

Shtëpi

777

4 years më parë

290,000€

Dhoma: 8Banjo: 2

Shtëpi

777

4 years më parë

290,000€

Dhoma: 8Banjo: 2

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »