KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me qera – Prishtine/Qagllavice

Çagllavicë
770€

Përshkrimi

Prishtine – Qagllavic

M2 rreth 330 me garazh
Toka 3Ari gjithsej
1 ari shtepi 2 ari vend
Kate 2 e mobiluar 90%
Qmimi 770 € per muaj

Ngrohja qendrore me pelet
Dhe bojlera te instaluar me ngrohje qendrore

4 dhoma gjumit 2 banjo 1 sallon dhe kuzhin ballkona rreth e rreth plus garazha mrena 1 vetur plus jasht per ni vetur mrena shtepis

  • Adresa: Çagllavicë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 24, 2018 at 6:55 pm

  • Çmimi: 770€
  • Sipërfaqja: 330 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

320,000€

m2: 600

Shtëpi

777

4 years më parë

320,000€

m2: 600

Shtëpi

777

4 years më parë

440,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 550

Shtëpi

777

1 year më parë

440,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 550

Shtëpi

777

1 year më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

3 years më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

3 years më parë

630,000€

Shitet shtëpia në Mat ,Prishtina

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

630,000€

m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »