KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne shitje ,lagjja Matiqan,Prishtine

Matiqan, Pristina
125,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall;
Shtepi ne shitje ,lagjja Matiqan,Prishtine.
Nje vend me natyre dhe ajer te paster.
180 m2 , dy katshe.
2 ari truall.
Çmimi 125.000 eur
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,whatsapp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Matiqan, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Mat
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 11, 2021 at 7:05 pm

  • Çmimi: 125,000€
  • Sipërfaqja: 180 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

258,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

SRE

6 months më parë

258,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

SRE

6 months më parë

140,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

6 years më parë

140,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

6 years më parë

900€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

370,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

5 years më parë

370,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »