KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohen dy kate te shtepise me qera ne Lagjen e Universitetit, perballe rruges B.

Lagjen e Universitetit, perballe rruges B.
400€

Përshkrimi

Leshohen dy kate te shtepise me qera ne Lagjen e Universitetit, perballe rruges B.
Shtepija ka 3 dhoma te gjumit, qendrimin ditore te hapur, 2 banjo (nje me dush a nje me kade), 2 kuzhina (me enelarse, shporet, frigorifer, mikrovale). Teresisht e mobiluar, TV (pa kabllovik).
Ka hymje te veqante, terase me pamje ne rrugen B, oborr me dalje ne rrugen B.
Cmimi 400 euro ne muaj me kontrate minimum 6 muaj dhe parapagese (kapar te sigurise prej 400 euro)
Ne cmim perfshihet vetem interneti. Te tjerat paguhen nga vete qeramarresi
Per me shume kontaktoni Tel , “Viber”: +38349550126

  • Adresa: Lagjen e Universitetit, perballe rruges B.

Detajet

Përditësuar më March 19, 2019 at 10:25 am

  • Çmimi: 400€
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

115,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 290

Shtëpi

777

6 years më parë

115,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 290

Shtëpi

777

6 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

3 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

3 years më parë

630,000€

Shitet shtëpia në Mat ,Prishtina

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

m2: 450

Shtëpi

777

5 years më parë

630,000€

m2: 450

Shtëpi

777

5 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »