KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toke 20 ari per ndertim ne shitje ,fshati Bardhosh

Bardhosh
9,450€

Përshkrimi

Shiten 20 ari toke ne fshatin Bardhosh, 4 km larg Prishtinës,eshte toke e parapare per ndertim p+4 dhe p+6.

Çmimi 9450 eur /ari

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bardhosh

Detajet

Përditësuar më April 13, 2019 at 12:59 pm

  • Çmimi: 9,450€
  • Sipërfaqja e tokës: 20 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,500€

m2: 6000

Tokë

777

3 years më parë

2,500€

m2: 6000

Tokë

777

3 years më parë

1,550€

Shes trojet

Novobërdë

m2: 500

Tokë

Benart

3 years më parë

1,550€

m2: 500

Tokë

3 years më parë

50,000€

m2: 4

Tokë

777

3 years më parë

50,000€

m2: 4

Tokë

777

3 years më parë

255,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 3000

Tokë

Sab

6 years më parë

255,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 3000

Tokë

Sab

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »