KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Troje ne Novoberde

Novo Brdo
1€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Troje prej 5ari + ne një vend të favorshëm per villa karshi Kalasë së Novobërdës..Vend me t’gjitha t’mirat si qetesi, rehati , ajri i paster, gjelbrim vend relaksues ja vlen ta kesh nje truall ne kete vend .
Dokumentacion i regullt perkthimi menjehershem te Noteri Komune dhe Kadaster .
Kontakto +383 45 584 613

  • Adresa: Novo Brdo
  • Kodi Postar 16000
  • Në afërsi me: Boston

Detajet

Përditësuar më July 5, 2021 at 8:55 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 500 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 5 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

4,000€

Tokë

777

2 years më parë

4,000€

777

2 years më parë

5,800€

Tokë

777

4 years më parë

5,800€

777

4 years më parë

13,990€

Tokë

777

5 years më parë

13,990€

777

5 years më parë

15,000€

Troll ne Brezovice ,4 ari ne shitje.

Brezovica Ski Resort, 210, Ferizaji

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

15,000€

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »