KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toke 46 ari ne shitje, 7 km nga Prishtina

Lebanë
2,500€

Përshkrimi

Shitet toka prej 46 ari ne fshatin Lebane ne mes te dy rrugeve kryesore Prishtine -Lebane dhe Prugovc-Millosheve.Gjendet prane rruges se re te asfaltuar.

Çmimi 2500 eur /ari

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Lebanë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Gama mobilje

Detajet

Përditësuar më May 28, 2019 at 4:20 pm

  • Çmimi: 2,500€
  • Sipërfaqja: 4616 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 46 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

13,000€

Tokë

777

4 years më parë

13,000€

777

4 years më parë

3,000€

Tokë

777

5 years më parë

3,000€

777

5 years më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

2 years më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

2 years më parë

4,000€

Tokë

777

4 years më parë

4,000€

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »