KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toke 8 hektare ne shitje ,Brezhnice

Breznicë
390€

Përshkrimi

Toke ne shitje prej 8 hektaresh ne fshatin Brezhnice me rruge dhe infrastrukturë.

Çmimi 390 eur / ari

045 584 613

0037744760020 viber ,WhatsApp

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Breznicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Pestova

Detajet

Përditësuar më February 8, 2020 at 5:27 pm

  • Çmimi: 390€
  • Sipërfaqja e tokës: 8 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

15,000€

Troll ne Brezovice ,4 ari ne shitje.

Brezovica Ski Resort, 210, Ferizaji

m2: 400

Tokë

777

9 months më parë

15,000€

m2: 400

Tokë

777

9 months më parë

13,000€

Tokë

777

9 months më parë

13,000€

777

9 months më parë

3,000€

Tokë

777

2 years më parë

3,000€

777

2 years më parë

4,000€

Tokë

777

9 months më parë

4,000€

777

9 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »